Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztalt futók tanácsait...

Tapasztalt futók tanácsait kérem! Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Most tavasszal szeretnék nekifogni futni. Sokat olvastam utána, hogy mire érdemes figyelni, tudom, hogy nem ajánlott betonon futni, jó cipő kell. Akik rendszeresen szoktak futni, tudnátok még pár tanácsot adni, esetleg ilyen tények-tévhitek alapon. Bármilyen segítséget megköszönök, mert ezzel a sporttal kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2015. márc. 29. 16:28
 1/2 anonim válasza:

Sokmindent el kell döntened a lakhelyedtől függően milyen lehetőséged van futni beton terep pálya stb: mert ezek alapján kell választanod futócipőt ami szerintem a legfontosabb. Javaslom elsőre olyan sportboltot válassza ahol ért hozzá az eladó és nem csak eladni akarja a cipőt.Aztán alkatfüggően állj neki, csatolok egy linket itt sok segítséget találsz a kezdőtől a haladó futóig: [link]

Ami tény rossz cipőválasztás miatt sokan abbahagyják a futást. Ami tévhit a futás magányos sport nem igaz: A futás szabaddá tesz! Hív az erdő ami vasárnap is nyitva.

2015. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp szétnézek az oldalon :)
2015. márc. 30. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!