Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezhete...

Milyen gyakorlatokat végezhetek itthon ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Már számtalan oldalt végigböngésztem, és már teljesen össze vagyok zavarodva, hiszen egyik leírás agyonüti a másikat. Az idő miatt most futni nem tudok, itthon szeretnék gyakorlatokat végezni, mert az utóbbi időben pocakot eresztettem, szeretnék leadni egy 4-5 kilót. Tippek, ötletek? :)

2015. ápr. 3. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármi mozgás jó, amivel kalóriát égetsz. Ha kalória mínuszban vagy, akkor fogysz. Ehhez viszont étrend is kellene. Mehet ugrókötelezés, szobabicajozás, lépcsőző gépezés, ellipszis trénerezés, köredzések (fekvőtámasz, húzódzkodás, guggolásból felugrás, stb).
2015. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az értrenden már változtattam, kizártam a fehérlisztet és az édességet. Köszi a választ, olvastam hogy pl a hasizom erősítő edzés és nem segít a pocakon, ezért voltam kíváncsi :)
2015. ápr. 3. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!