Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen magas testzsír...

Mitől van ilyen magas testzsír százalékom?

Figyelt kérdés
24%volt a test zsír százalékom,pedig 6 éve mindig sportolok valamit(évekig vívtam,és boxoltam is)3 éve járok edzőterembe, és jelenleg amivel nálam évekkel idősebbek erőlködnek,annál 2x többel csinálom,és nem erőlködök annyira(pl gépnél evezés 80kg-al,tricepsz lehúzás 65kg-al).Igaz kockahasam nincsen(azért hogyha jók a fényviszonyok 2-3kocka láétszik,de nincsenek hurkáim,és nem is nagy a hasam.Viszont amikor a suliba megmértük a testzsír százalékot valahol22- 24% között volt..181 cm vagyok,és 80kg.15/f

2015. ápr. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz az étrended és a genetikád.
2015. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Musclemore ***** válasza:

Gondolom mérleg mért, na annak ne higyj!

Lehet tényleg viszonylag magas, de ezek a mérlegek elég nevetségesek, ráállsz a mérlegre azt dik annyi a tzs-d és az úgy is van, mégha totál nem reális akkor is a mérlegnek igaza van.(pl.: szálkás gyerek 16%, husi gyerek 15%, izmos kicsit zsíros gyerek 23%+, gebe kicsit zsíros gyerek 6%)

De mind tudjuk h a mérlegnek igaza van, valamint a tesitanár ért hozzá. (y)

2015. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- pontatlan az impedancia mérés kalibrálása emberre (méréstechnikai nehézségekből adódóan)

- rossz étrend, túl sok ch, magas inzulinszint, más hormonzavar, szervi zsírosodás (sok fruktóz fogyasztás)


Igazából Montez leírta rövidebben.

2015. ápr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos én 186 cm mellett 105 kg al vagyok a mérlegünk szerint 28% szó al a te 80kg os 24% függvényében valamelyikünk mérőeszköze nagyon pontatlan.
2015. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Testetek nedvességtartalmától függ, még ugyan azt a mérő műszert is használhatnátok és kaphatnátok ezeket az eredményeket.. a váltakozó áram ellenállását nagyban befolyásolja a nedvesség tartalmom, élelmiszeriparban nedvességtartalom meghatározásra használják, de ott is rohadt nehéz kalibrálni, az se mindegy honnan való a búza, milyen volt az adott év időjárása.. :)


Majd pont egy embernél lesz ez használható mérési módszer :)

2015. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!