Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 85 kilós,25%-os testzsírú...

Egy 85 kilós,25%-os testzsírú emberre és egy ugyanolyan magas,80 kilós,12%-os testzsírú emberre kb ugyanaz a ruhaméret jó?

Figyelt kérdés
Ugyanarról az emberről van szó, tehát a csontozat tömege is ugyanaz.

2014. szept. 19. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A zsír fajsúlya kisebb, mint az izomé, ezért egységnyi tömegű zsír nagyobb térfogatú, mint izom, vagyis a kövérebb ember is nagyobb térfogatú, következésképpen csak nagyobb ruhába fér bele.

2014. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt egy kép a zsír és izom összevetéséről:

[link]

2014. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát míg mondjuk 85 kg-al 25%-os testzsírral valakinek XL-es ruha kellett, lehet hogy 12%-os testzsírral 80 kg-al elég az M, L-es is? Függetlenül attól, hogy súlyban csak 5 kg a különbség?
2014. szept. 19. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

felső ruhából nagyjából ugyanakkora kell nekik.

legfeljebb ingből kell nagyobb és karcsúsított szabású az izmosnak a hát izomzat és a zsírmentes karcsúbb derék miatt.

nadrágból lesz egészen más a méret az alsó háti és a hasi zsír többlet miatt.

pl a 12%osnak jó lesz a 30-32es farmer.

a 25%osnak 36-38 kell majd.

2014. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Korbács


A felsőruházat sem lesz egyforma, nagyon nem. Egy 85 kg-os hájas ember jóval nagyobb térfogatú, mint egy 80 kg-os szálkás.

2014. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

oké.

itt egy fickó 180/86kg 25% tzs-

[link]

és itt egy 180/80 kilós szálkás forma-

[link]

melyiknek nagyobb a felsőteste?


azt nézted be valószínűleg,hogy 25% még nem extrém elhízás,szerintem te a 35-40%osokkal kevered,mert ott már valóban jóval nagyobb lesz a felsőtest is a jelentős zsírtöbblet miatt,emiatt lesz más a méret.

2014. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szálkásabbnak nagyobbnak tűnik, mert szélesebb, de a hájasabb a nagyobb, ha egymás mellett állnának, akkor látható lenne.

Tapasztalatból mondom, kb. egy tízessel voltam/vagyok több, tudom, hogy milyen ruhákat hordtam/hordok.

2014. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!