Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esti futás Budapest belvárosában?

Esti futás Budapest belvárosában?

Figyelt kérdés

Mit vigyek magammal kintre? Azt tervezem hogy minden este futnék kb. 40 percet. A VIII. kerületben lakom. Illetve mennyire gyakori hogy az emberek itt este kimennek futni? Nem ciki? Szoktam néha látni futókat, de nem túl sokat.


+ Esetleg valami egyéb jótanács kezdő futónak?


Köszi előre is!



2015. ápr. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
VIII. kerületben este/éjszaka futni? Hááát... értékes tárgyat mindenesetre ne vigyél magaddal...
2015. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én pl a diószeghyn állanódan látok este felé futó embereket.

nőket, idősebbeket is.

mennek futva az orczy parkba.

2015. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs is jobb, mint kocogni egyet az esti szmogban.
2015. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csiß ***** válasza:

Nappal nagyobb a szmog :P


8. kerben este kocogáshoz? Kést / gáz-riasztó pisztolyt / viperát vigyél.

2015. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a leglényegtelenebb dolog, hogy ciki-e vagy sem. Aki nem szokott futni, az majd esetleg furcsának talál, de ez egy idő után nem fog érdekelni téged sem. Csak az elején túl kell lépni azon, hogy mit gondolnak mások, és el kell kezdeni.

Én is inkább a biztonság miatt aggódnék. Megpróbálhatsz találni valakit, akivel együtt mehettek, az lenne a legjobb. Biztosan van valamilyen néven Facebook csoportjuk az ottani futóknak.

2015. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
amúgy majdnem 10 évet éltem nyóckerben, soha semmi atrocitás nem ért.
2015. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!