Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha június közepére el akarom...

Ha június közepére el akarom érni a célom akkor mit kell megtenni érte minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az hogy alapvetően egy vékony lány voltam mindig is de az utóbbi időben felszaladt rám egy 'kis' fölösleg és szeretnék tőle megszabadulni. Ennek egy indoka van, az hogy sajnos a narancsbőr eléggé kijött és iszonyatosan aggaszt.

Most 175 cm és 61 kg vagyok, egy évvel ezelőtt 49-50kg voltam, ami sokak szerint rettentő vékony volt viszont én így éreztem jól magam. Nem az lenne a célom, hogy visszafogyjak 50kg-ra, de szeretnék vonzó és formás lenni.


Jelenleg államvizsga-időszakban vagyok szóval nem tudok sok időt szánni magamra, viszont szeretnék beiktatni edzést is a napjaimba, mert az talán a tanulásban is segíthet. Június közepéig szeretnék kicsit átalakulni.


Egyrészt tudom,hogy nem csak a sport, hanem az étkezés is lényeges (gluténérzékeny vagyok szóval búza,árpa,rozs,zab eleve kizárt az étkezésből).Tudna nekem valaki ajánlani egy jó edzéstervet és esetleg étrendet?? Mire figyeljek? Mennyit sportoljak, hogy legyen is eredménye?


Korábban próbálkoztam úgy egy hónapig ezzel a kalóriaszámolással is, de nem vezetett eredményre..


Válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 21. 15:23
 1/1 kovpet ***** válasza:
Szálkásító étrend + szobabicaj.
2015. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!