Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el rendszeresen...

Hogyan kezdjek el rendszeresen sportolni?

Figyelt kérdés

Sajnos évek óta csak a szobámban ülök, főleg most, az érettségi előtt. Tesi óránk már nem tudom mikor volt utoljára, mert nincs tanárunk, és csak néha van helyettesítés, így még ott sem mozgunk.


Már nagyon fájnak a térdeim az üléstől, és ezen szeretnék változtatni. Hogyan kezdjek hozzá fokozatosan?

2-3 kg-ot sem ártana leadni, formásodni kicsit, de elsődleges cél, hogy a mozgásszegény életmódomon változtassak. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!


2015. ápr. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek próbálj meg minél többet gyalogolni, az kíméletes és mégis átmozgatja az ízületeket. Ha tudsz, gyalog közlekedj, vagy legalább 1-2 megállóval szállj le korábban. Dvd-s edzésprogramokat is kipróbálhatsz, a youtube-on is találsz sokat. Rengeteg van direkt kezdőknek.
2015. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem is az elején gyalogolj minden nap vagy ahová csak tudsz, eljárhatsz edzőterembe, csinálhatsz otthon gyakorlatokat akár DVD-re vagy esetleg csatlakozhatsz valamilyen sportegyesülethez. Én is keveset mozogtam, sokat fájt a térdem, aztán elkezdtem karatézni meg nyáron heti 3x futni és azóta már sokkal jobban érzem magam. Sőt, ha csatlakozol ilyen csoportokhoz, akkor a többi ember még motiválni is tud és sztem az nagyon jó. :) Sok sikert! Remélem tudtam segíteni! :)
2015. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
haggyad abba a sulit mer rossz hatással van rád
2015. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első 2 válaszolónak köszönöm!


3-as: Te meg hagyd abba a kommentelést és húzz az oldalról, mert rossz hatással vagy az emberekre!

2015. máj. 1. 20:21
 5/5 anonim válasza:
jolvan, akkor menny fuss egy kört hátha lehülsz kicsit :D
2015. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!