Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiórára fiúként vehetek fel...

Tesiórára fiúként vehetek fel női tornadresszt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Benne van h női
2015. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
10%
Nem.
2015. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
72%
Persze,vedd fel nyugodtan,ne hallgass senkire.
2015. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
még a szalonnát is félrenyeltem kaja közben mikor ezt megláttam:)
2015. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Vehetsz, ha homokláda vagy.
2015. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem baj hogy egy életre homokosnak nyilvánítanak, megvernek és megaláznak
2015. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszem fiú vagy az osztályban, aki egyedül öltözik át, senki nem látja, és természetesen veszel rá felső sportruházatot, ami alól nem látszik ki, akkor szerintem igen. Egyébként én hanyagolnám, előző hozzászólókhoz hasonlóan az a véleményem, hogy jó esetben csak megaláznának, "lehomokosoznának", rosszabb esetben fizikai értelemben is aláznának.

Egyébként én fiúként minden alkalommal futó aláöltözetként tornadresszt hordok, szerintem a legideálisabb ruhadarab erre a célra (védi a derekat, véd a hideg ellen, illetve megakadályozza, hogy az izzadt póló kidörzsölje a mellkasomat), illetve van tornadressz anyagból varratott ruhám, aminek a felső része egy tornadressz, az alsó része pedig egy combközépig érő nadrág (tulajdonképpen egy száras tornadressz).

2015. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem miért akarsz fiú létedre női tornadresszben tesizni, de szerintem ez nem valami jó ötlet.


Már alapból nincs olyan iskola a földön ahol átlagos tesi órán a lányok tornadresszben tesiznének és nem hogy fiúk.


Meg ugye amit előttem írtak könnyen lehet cikizés belőle, meg elkönyvelnek hominak ami hát elég rossz lehet neked a jövőben még akkor is kihatással lehet rád ha már 30 éves leszel.


Nem tartom ezt okos ötletnek, persze praktikus viselet a dressz mert hát tornaruha. De én személy szerint nem venném fel, volt olyan hogy engem is izgatott a dressz mint látványa meg egyszer 13 évesen felpróbáltam a 16 éves nővérem dresszét mert kíváncsi voltam hogy milyen érzés és bevallom jó érzés volt felvenni, de megmondom őszintén én emberek közt soha nem venném fel!


Pedig itthon felvehetném mindennap mert amikor tesóm elköltözött megörököltem a lakrészét ami egy külön lakás a házunk melléképületében és van egy kisebb helyiség ahol átjárok a nagy házba hogy ne kelljen kimennem az épületből és ott egy hatalmas szekrénybe vannak tárolva a régi ruháink közük a tesóm régi dresszei mert ő járt szertornára. Simán felpróbálhatnám és edzhetek benne itthon mert a kutya se lát be, főleg ha egyedül vagyok itthon, de nem teszem mert tudom már milyen érzés, és így már nem olyan izgalmas.

2015. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen szerintem nyugodtan ved fel
2015. máj. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, bár nem derül ki hogy hány éves vagy! Már csak azért is mert nálunk az általános suliba ,felső tagozatban a fiúknak és a lányoknak is tornadresszben kellet tornázni.Tesi tagozatos osztály voltunk heti 4 tornaórával.Azért egy kicsit meglepődtünk mikor az első szülői értekezleten közölte a tornatanár hogy milyen ruházatban lehet az óráján lenni.Emlékszem fiúknak csak fekete tornadressz és rövidnadrág ,lányoknak fekete dressz és télen hosszúnadrág.Akkoriban kizárólag lány dresszeket lehetett kapni.Kisebb fajta trauma volt amikor a Centrum áruházban tornadresszt mentünk vásárolni édesanyámmal.Főleg azért, mert akkor rajtunk kívül ,csak lányok vásároltak.De később megváltott a véleményem mert mint mindenhez hozzá lehet szokni és utána már természetes lesz.A középiskolában már nem kellet csak elég volt a trikó és a tornanadrág.Szerintem nem olyan tragikus és bátran állítom ,hogy homoszexuális se lett tőle egyik osztálytársam se.
2015. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!