Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiórára fiúként vehetek fel...

Tesiórára fiúként vehetek fel női tornadresszt?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem nagyon szép ruhadarab, főleg az elasztikus anyagúak, nekem is van a ruhatáramban több is rövid is meg hosszú is, szeretem aláöltözetként is meg úszáshoz is és alváshoz is. Nem egyszerű találni felnőtt méretben, főleg olyat ami tetszik is, én legutóbb a BG tornadressz áruházban vettem egyet, nagyon szép fényes anyagú hosszút magasnyakút, azt nagyon szeretem izgató is! A napokban vettem fel fürdőzéshez, van nálunk egy eldugott hely ott lehet nyugodtan fürdeni, nagyon jó érzés volt és izgatott is a dolog! :) csak ajánlani tudom!
2015. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Szia


Lattam a posztodat. Azt szeretnem kerdezni hogy mikor megvettetek a dresszt megmutatta valaki hogy kell felvenni illetve levenni? illteve milyen volt elöször dresszben tesizni? Nagyon melegit vagy kenyelmes?


Valaszod köszönöm elöre is

2015. júl. 3. 15:30
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az érzéssel van a gond. Nagyon kényelmes, nem meleg, nem hideg. Engem a osztálytársaim hozzáállása zavarna. De tiszteletreméltó az aki meg tudja csinálni, hogy nem foglalkozik mások negatív véleményeivel, ha azok nem jogosak.
2015. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel férfi tornadresszt,csak picit tér el a nőitől,de hogy egyszerűbb legyen uniszex ruha,ez csak nálunk cikis viselni,külföldön nem!
2015. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Miért is ne hiszen kényelmes darab a méret legyen megfelelő és akkor biztosan jó lesz
2016. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem. fiúként férfi ruhákat viselj basszus, ne nőiesedjünk már! Természet ellenesnek tartom ezt. Nem is értem mi vesz téged erre rá hogy ilyet viselj. Én nőként mai napig kiakadok azon amikor időnként jó időbe elmegyek egy iskola mellett és azt látom hogy a fiúk pólóba meg rövidnadrágba lányok meg simán dresszbe futnak kint. Tornadressz nem sima testnevelésre van kitalálva hanem szertornára, és egyéb hasonló sportokra.

Lányoknak nem engedném hogy sima iskolai tornaórán viseljék nem hogy fiúknak, jézusom....

2017. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

175-176-nal nagyobb meretekben hol kaphato.??

letezik vajon 200-as meret is?

2018. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jó régi a kérdés. Elvileg nem tilos, ha nincs megszabva, miben kell tesizni, de nem ajánlom.
2018. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Fiúként női tornadresszt???


Számomra érthetetlen mi van ezekkel a mai fiatalokkal.

2020. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem villan ki akkor vedd fel. Rajtam is volt egyszer az osztálytársnőmé aki tetszett nagyon. Ellopikáztam óra közben aztán jót nevettem rajta tesi órán amikor kereste és nem találta én meg abban tesiztem. 😂 Természetesen visszaadtam neki de évekkel utána most nemrég már el is mondtam neki milyen huncut voltam.
2020. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!