Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen érzés utolsónak lenni?

Milyen érzés utolsónak lenni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek atlétika versenyre de 100% hogy az utolsók közt leszek. Kislabdával dobok vagy 20m a többiek 40-60 között. A távolugrásom kb 2-3m a többieknek 4-5. Futásban jó vagyok de a többiek itt is sokkal jobbak ( szóval 200-300m simán rám vernek.

Igazából csak azért megyek mert tanárom megkért rá. Ez lesz az első versenyem, a többit mindig visszautasítottam.



2015. ápr. 28. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Butaság helyezésben gondolkodni. Ha pl. sikerül egyéni csúcsot, vagy magabiztosan jól versenyezni, az már siker. A helyezés meg az ami. Az ilyen esetekben igaz ez: a részvétel a fontos. Élvezd a versenyt, már nyertes vagy, hogy indulhatsz.
2015. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Pár éve a céges olimpián rávettek a futó kollégáim, hogy induljak velük 800 méteren. Naív voltam, mondom na jó. Úgy lehagytak mint a szél, utolsóként kocogtam be. Gondoltam, hogy ez lesz, de azt nem, hogy ennyire. :)) Nem volt rossz érzés.
2015. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!