Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó napi edzésnek?

Ez így jó napi edzésnek?

Figyelt kérdés
mivel sajnos én nembírok egyfolytába 40 percet kocogni úgy gondoltam 10 percekre felosztanám közte lenne 1-2 perc sétálós.Így is hatékony zsírégetés szempontjából?
2010. febr. 22. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jaj te. nem 40 perccel kell kezdeni:) mindig anyit fuss amennyit bír a szervezeted és majd javulni fog, ha a rendszeresség megvan
2010. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ennyivel kezdem csak egyszerűen utálok futni de hát ha szép alakot szeretnék akkor valamit valamiért:) és változó a teljesítményem van amikor 20 percet lebírok egyfolytába van mikor csak perceket..de 40-et nem bírnék.Télen is formába tartottam magam csak lépcsőzéssel..de hát a futás más :)
2010. febr. 22. 17:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ezért kérdeztem ,hogy így is hatásos-e ,hogy nem állok meg csak tartok kisebb sétáló részeket
2010. febr. 22. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:

amíg a pulzus abban a tartományban van addig van zsírégetés. én azt javaslom hogy ha megállsz akkor is helyben mozogj kicsit, fúj egyet kettőt és menj tovább. akarterőre nincs praktika, az fejben dől el.

olvasgass testépítő oldalakat

2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18:37 vagyok még. ha néha nagyon nem megy akkor nem kell erőltetni, így is sokkal többet teszel magadért mint a lusta adipexes ökrök. szal csak így tovább
2010. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, jól gondoltad, de az a séta is legyen jó tempós!
2010. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy menny edzőterembe.
2010. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!