Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít hatásos edzésnek?...

Mi számít hatásos edzésnek? Te hány kcalt égetsz el egy napi sportolás alatt, amikor fogyókúrázol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Edzettségi szinttől is függ a dolog.

0 állóképességgel,csak ismerkedsz az edzéssel,szokod a dolgod,ahhoz,hogy hatékony legyen edzésben kell lenni.

500kal a minimum.Az én edzésem kb 1200-1500kal.

2011. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért: milyen edzéssel égetsz ennyi kalóriát első? Megírnád, akár priviben is? Mert én heti 1* járok spinningre, 2* aerobicra, ezen kívül itthon zumbázok és még vmilyen fitness dvd-re tornázom... Persze tartok pihenőnapot, de olyankor hiányzik a mozgás!

Ha válaszolsz, előre is köszi!

2011. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy méritek le, hogy hány kcal-t égettek el? Mert igen, vannak bizonyos gépek (pl. szobabicikli, ellipszis tréner) aminek van kalóriaszámlálója, de ha nem géppel tornázol, akkor hogy számolod ki?
2011. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vok-másodiknak

Küzdősport edzéssel.Ugrálókötél,páros gyakorlatok,bunyó,box zsák ütése és végig mozgásban kell maradni.Másfél-két órásak az edzések.

A kalória fogyasztást meg többször mértük,testre szíjazott kal mérővel.

2011. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:
100%

"Hogy méritek le, hogy hány kcal-t égettek el? Mert igen, vannak bizonyos gépek (pl. szobabicikli, ellipszis tréner) aminek van kalóriaszámlálója, de ha nem géppel tornázol, akkor hogy számolod ki?"


én pulzusmérő órát használok. átlagos súlyzós edzésen 1000-1200 kalóriát mért az intenzív szettekkel, de volt már 1.5 óra alatt 300 is, akkor sajnos eldumáltam az időt (ritka pillanatok egyike:D). én fogyókúrához csak és kizárólag úgy állnék neki hogy ilyen órát veszek...

2011. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok: köszi első és neked is "bix"! Ugyan otthon nincs órám, de ha megyek tornára vagy spinre, kérek a kíváncsiság kedvéért! Azért nagyon durva az 1000-1200 kalória, jó lenne elérni nekem is! :-)
2011. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix ***** válasza:
100%
igen viszont közel 5000-et viszek be:D
2011. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!