Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első alkalommal edzőteremben?

Első alkalommal edzőteremben?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni edzőterembe, de még Sosem voltam és nem tudom melyik gépet hogyan kell használni vagy egyáltalán hogy mit kéne csinálnom. Alakformalo edzestervet szeretnék. Szóval ha Elmegyek egy terembe akkor ott adnak tanácsot vagy segítenek? :|

2015. máj. 9. 12:02
 1/5 A kérdező kommentje:
19l, Budapest
2015. máj. 9. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb termekben van edző aki segíthet. De kérhetsz ott a profibbaktól is tanácsot.Tervet találsz a bodybuilder oldalon, fent az edzéstervek fülnél. A formálás étrendfüggő is.
2015. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké :) Elkezdtem már tornázni itthon tobb, mint egy honapja, ezert gondoltam hogy most már mehetnék terembe is, mert már van egy alapom hozzá, csak egyedül felek elmenni es nincs akivel tudnék menni.
2015. máj. 9. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül is mehetsz, a legtöbb ember úgy jár. Fizethetsz személyi edzőnek is pár alkalmat, hogy mutasson meg mindent.
2015. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm.
2015. máj. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!