Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor is szükséges az emelt...

Akkor is szükséges az emelt fehérjebevitel fogyáshoz, ha valakin szinte nincs is izom?

Figyelt kérdés
Van rajtam 15 kiló felesleg, és mivel az iskolai testnevelésórákon kívül semmi mást nem mozogtam, sportoltam életemben, ezért minimális izomzattal rendelkezem.
2015. máj. 13. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

amugy sem szukseges emelt feherjebevitel.


annyi feherje kell amennyi szukseges.

2015. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rajtad izom, különben nem tudnál mozogni. Ha azt szeretnéd, hogy a fogyás legnagyobbrészt zsírból történjen, emelt fehérjefogyasztás (kb. 1,5 gramm testsúlykilogrammonként) és testmozgás szükséges.
2015. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyeneszámokkal dobálózni, de a tökéletes eredményhez fogsz egy füzetet, egy tollat, egy konyhai mérleget és kajanaplót csinálsz, figyelve mikor miből mennyit ettél és hogyan hatott a heti mérlegelésedre.
2015. máj. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsírmentes tömegre számoljuk a tápanyagot,vagyis levesszük a testedről az összes zsírt számolás előtt és úgy.Ha meg ebben a formában megy napi 2g/ttkg fehérje már nem is lesz az olyan sok.
2015. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!