Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendre, illetve...

Milyen étrendre, illetve mozgásra van szükségem?

Figyelt kérdés
15 éves, 177 cm magas, 63 kg-s lány vagyok. Igen, tudom, hogy nem vagyok kövér, viszont alapból vékony testalkatom van, szóval nálam ez a súly már sok. Az ideális súlyom 57-58 kg körül van. Nagyon egészségtelenül étkezem, délelőtt szinte semmit sem, este azonban sokat és egészségtelen ételeket eszek. Sportolni nem sportolok semmit. A combomon és a fenekemen látszódik nagyon a felesleg és a narancsbőr. Tudom, hogy helyi fogyás nincs és, hogy kép nélkül nem sokat tudtok mondani, azonban képet nem szeretnék felölteni és testképzavaros sem vagyok! Szóval milyen étrendet és mozgást javasoltok, amivel valamennyire vékonyítani tudnám főleg a combomat, illetve amivel elérhetném az 57-58 kg-t? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2015. máj. 16. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 16/8as időszakos böjtös kajálás lehet,hogy feküdne neked,abban sem esznek délelőtt,a délutántól estig étkezés viszont kalóriára és összetételre is ki van számolva ugyanúgy,mint a többi étrendnél.Ezért ez a része nem feltétlen egészségtelen.Az edzés megválasztása attól függ,hogy milyen edzések vannak hozzád közel és mire van pénze a családodnak,valamint milyen forma a célod.
2015. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A 16/8-as azért nem lenne szerintem jó, mert én nem diétázni szeretnek, vagy fogyókúrázni, hanem megváltoztatni úgymond az életmódomat. Sportból bármi jöhet, ami a comb vékonyítására fókuszál. Valami ilyesmi alakot szeretnék: [link]
2015. máj. 16. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A képen egy valószínűleg nem sportoló,de a szénhidrátot alacsonyan tartó alak van.Ehhez elég betartani a szálkásító diétát,ha nem vagy ilyen és kocogni heti 4-5 alkalommal 50 percet.Itt se izomzat se forma nem látható,csak egy magas sovány test.És a többi képét elnézve Kendall Jenner-nek a feneke is formátlan puha,izomtalan.De ha ezt akarod akkor leírtam mit kell tenni.
2015. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!