Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női edzéstervben tudnál nekem...

Női edzéstervben tudnál nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy otthoni edzéstervet (a linkjét lásd alább), és mellette félmaratonra edzek, szóval hetente háromszor jó sokat futok.

Egy éve már Pilatesezek, és az Insanity-t is sokat csináltam most tavasszal.


Ez a kezdő edzésterv elég könnyen ment, és nem akarom alulterhelni magam.

Az lenne a kérdésem igazából - mivel még nincs ilyen jellegű tapasztalatom -, hogy a sorozatok számát vagy a súlyok nagyságát növeljem?


A súlyokra tippelek, de akkor azokból mekkorát ajánlott használni? Mivel meg kell rendelnem, nem akarom, hogy feleslegesen kallódjon itthon. :D


Előre is köszönöm a segítséget!


Az edzésterv:


[link]


2015. máj. 18. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és az edzőtermet azért akarom elkerülni, mert Németországban vagyok, és itt több hónapra kell szerződést kötni. Sosem voltam még lent, nem is tudom, hogy álljak neki, és félek, hogy ha nem tetszik majd, vagy valami, akkor is fizetnem kell a havidíjat. Ezért inkább az itthoni megoldásokat részesítem előnyben.
2015. máj. 18. 15:55
 2/3 anonim ***** válasza:

ebből kiindulhatsz-

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6783..

a húzódzkodás helyett invertált evezést.

olyan terhelést célozz meg,amiből megy 3-5x 10-15 ismétlés.

2015. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. máj. 18. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!