Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity max:30? Vélemények?

Dcsapet kérdése:

Insanity max:30? Vélemények?

Figyelt kérdés
az Insanity edzésprogramot végigcsináltam, nem volt könnyű de megérte, nagyon sokat fogytam vele 2 éve.. pár hónapja nem igazán mozgok, egy pár kilót felszedtem és mivel nincs túl sok időm , ez a 30 perces edzés elég jónak tűnik... valaki próbálta már ?:) esetleg eredmények?

2015. jún. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyilkos a tempó.

Ott a T25 is! Az is ilyen félórás, ugyanúgy Shaun T.

Azzal könnyebb visszarázódni vagy kezdőként nekiállni.

(Én egyik programot se az előírtak szerint csinálom (válogatok belőle videókat és nem diétázom).)

2015. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már végigcsináltam, és betartottam az edzéstervet is hozzá. Mindkét hónapnál az utolsó hétre már volt több olyan edzés is, aminél ment a 30 perc, igaz nekem előtte az egyik kedvencem az Insanity volt, úgyhogy mondhatni fanatikus vagyok, imádom Shaun T edzéseit... :D

Kajázásra sajnos nem nagyon figyeltem (de próbáltam több húst és zöldséget, salátákat enni), és én nem súlyban mértem a változást, hanem centiben. Így is lement két hónap alatt derékról 5 centi, csípőről 6 centi (nekem főleg a csípőm problémás...). Nekem ezért már megérte!

2015. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tudom nem mostani kérdés,de nektek honnan sikerült letölteni a sima insanity 60napos edzésprogramot?
2016. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!