Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity Supreme? Velemenyek?

Insanity Supreme? Velemenyek?

Figyelt kérdés

megvasaroltam a fent emlitett termeket. Kivancsi lennel,hogy hanyan hasznaltak eddig, es milyen eredmennyel.


156 cm vagyokes 70 kg. Szerintetek mennyire lenne latvanyos az eredmeny?


2014. jan. 8. 03:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Terméket?


Tehát nem husit és zöldséget akarsz enni, hanem valahogy máshogy táplálkozol, ahogy eddig hízni sikerült, és eredményt vársz valamitől amiért fizetsz? És arra is gondolsz, hogy te csak fizetsz, eredmény pedig nem jön, hanem csak várod várod.. mert a világ úgy működik, hogy arcrándulás nélkül átvernek, ha fizetséget várhatnak tőled?

2014. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dvd trmekrol beszelek. Edzes terv 90 napban. Nem varok a csodakra. 100%ot szeretnek bele adni. (eddig 20 kgtol sikerult megszabadulnom, de most mas technikara valtanek)
2014. jan. 8. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés :)
2014. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A fegyencedzés unalmas, kevés gyakorlat, nekem nem jött be. Viszont az Insanity igen, de csak annak ajánlott akinek van kitartása, szóval hajrá :)
2014. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Insanity mekkora izomfeszüléssel jár?


Mert ahhoz képest hogy nem egy ízületbarát edzés, nem is feltétlen ad olyan izomterhelést amire szükség van.


Tévhit, hogy az edzésbe bele kell izzadni és fáradni. Ki lehet fáradni értelmetlen zumbázástól is (mégsem lesz értelme) vagy insanitytől is, erre nem mondom hogy nincs értelme de.. nem biztos hogy ez a legjobb.


Ha izgalom kell, akkor el lehet menni thaiboxolni vagy ejtőernyőzni, gondolom :)

2014. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar csinalom egy jo par napja, nehez,mert a legtobb gyakorlatot keptelen vagyok rendesen elvegezni, pl a fekvotamaszos cuccok kegyetlenek, de sosem izzadok, egyre jobban birom, es mar izomlazam sincs, pedig az elso 3 nap mozdulni se birtam
2014. jan. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!