Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kicsit tomeget...

Szeretnek egy kicsit tomeget novelni (hizni), de a lehetosegeim elegge korlatozottak. Lent?

Figyelt kérdés
Angliaban elek, egy olyan faluban ahol egy kis uzleten es egy gyogyszertaron kivul semmi nincs...egy fekvenyomo pad van, meg nehany suly a szobamban,azzal kellene elernem valamit. Nem voltam soha sportos alkat, de szeretnek kicsit vastagodni...az etrendem eleg erdekes, mivel pincerkent dolgozom, es csak reggel meg este szoktam enni, ebedet meg ritkan, csak ha nagyon megehezem...a reggelim az tojas, bacon, tej, lekvaroskenyer, piritos meg muzli szokot lenni, vacsira valtozo, altalaban fott csirkenellet eszek vagy szarnyasokat, krumplival vagy rizzsel... Proteint szeretnek vasarolni, es elkezdeni kicsit komolyan venni ezt a dolgot, de ehhez valaki segitsegere lenne szuksegem, aki ad par tanacsot. 19eves vagyok, 190cm es 73kg...a neptancon kivul nem nagyon sportoltam eddig, de most szeretnem elkezdeni epiteni magam, mert hanem a pincer szakma epit le engem :) valaszaitokat elore is koszonom
2015. jún. 9. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi súlyod van összesen? Kétkezes rudad van?


Olvasd el a Sárga Kapszulát. És próbál ebédelni is, ha tudsz.

2015. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van ketkezes is, es tobb mint 40kg van. :) probalok neha, de nem mindig jon ossze
2015. jún. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!