Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Deichmann edző/futócipőkről...

A Deichmann edző/futócipőkről mi a véleményetek? Érdemes venni futáshoz? Gyors válaszokat legyszi!

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni járni futni és szerintetek érdemes megvenni a Deichmannból ezeket a cipőket? Mondjuk Nikera vagy Adidasra gondoltam elsőként.

2015. jún. 10. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Ilyesmikre gondoltam

2015. jún. 10. 21:01
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy csak elég lenne egy tornacipő?

Föld úton járnék futni egyébként ha valakit érdekelne.

2015. jún. 10. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobb, ha van egy rendes futocipod, mert konnyen ki lehet nyirni az izuleteket...

Am tok mindegy hol veszed meg, markaboltban vagy deichmannban. Kulonbseg csak a valasztekban van.

2015. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:

Azt javaslom, ha tudsz angolul, hogy írd be a cipő nevét és hogy "review" és nézegesd meg, mit írnak a cipőről. Az általad linkelt 2. cipőről például jókat írnak, de főleg kórházi nővérek, akik munkacipőnek használják. Arra pl. kényelmes. A futók általában ennél jobb cipőket szoktak véleményezni.


Nekem van egy hasonló kategóriájú adidasom meg egy 6000 forintos decathlonos kalenjim, és ez utóbbi sokkal kényelmesebb mint az adidas.

2015. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen Köszönöm :)
2015. jún. 11. 06:28
 6/7 anonim válasza:
Szia. Nekem voltak ilyen cipőim ès imàdtam őket :-)
2015. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi így utólag is:)
2015. júl. 13. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!