Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap lemegyek futni...

Ha minden nap lemegyek futni kb fél órát akkor mennyit fogyhatok kb 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

és még az lenne a kérdésem hogy a futás mellé hogyan étkezzek? reggelire és vacsorára mit egyek hogy tudjak fogyni?


14/L


2015. jún. 11. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A Sárga Kapszulára keress rá, ingyenes könyv, olvasd el.
2015. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia. Először is próbàld ki, hogy egyàtalàn tudsz-e futni 30 percet folyamatosan...a minden nap szerintem nagyon sok, az izmaid nem tudnak pihenni ès te sem. Vigyàzz , ha legalàbb 15 kg felesleged van , akkor csak a sèta jöhet szóba. Èn 7 perces futàssal kezdtem , minden nap 2 percel emeltem. Kèt hèt utàn megvolt a 30 perc folyamatos futàs (kb 4 km) , majd ezt tartottam..egy hónap alatt 3 kg lement, azóta egy èv telt el, fèlmaratont futok vàltóba ès minusz 10 kg- al vagyok kevesebb. Sok sikert, kitartàst :-)
2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ja igen, bocsi az ètkezès. Reggelire zabot ettem mèzzel meg banànt..az ebèd az teljesen normàl ètel csak kisebb adag ,termèszetesen a hasàb meg a sok rizs kizàrva. Este barna kenyèrből csinàltam szendvicset sok zöldsèggel, kefìrt vagz joghurtot ettem. Napközbe ha megèheztem, ettem valmi gyümölcsöt. Minden kèten ettem fagyit ès nèha csokit is:-)Semmi kapszula nem kell..a lènyeg, hogy görcs mentes legyen minden nap, nem izguli,hogy juuuuj màr 1400 kclnèl tartok :)
2015. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3mas, ha nem tudod, hogy miről beszélsz, akkor légyszi ne....

ahogy az első mondja, olvasd el a sárga kapszulát, mert nagy a homály. Én is hasonlót csináltam tiniként, keveset ettem, azt hittem, hogy a szénhidrát elhagyása egészséges. azt hittem, hogy ha csak zöldséget, meg gyümölcsöt eszek, abban nincs cukor, azt hittem, hogy százezer óra futással majd jó alakom lesz (én 1,2 órákat futottam)


le is fogytam, szó se róla, de hogy jól néztem volna ki, ...hát nem. most kondiba járok, heti 3szor, mellette még futok rövidebbeket, csak kiegeészítő, kardió/aerob mozgásként heti 2-3szor, 30-40 perceket.


a kaját meg hosszú lenne leírni, ezért is mondjuk, hogy olvasd el az irodalmat . (ne lepődj meg, és ne gondold, hogy idióták vagyunk, igen, tudjuk hogy egy suttyó bunkó aki írta, és igen, azt is tudjuk, hogy nem szentírás minden mondata. de ha elolvasod, akkor lesz egy átfogó képed az egész edzésről, meg kajálásról és akkor majd könnyebben fogod tudni kialakítani azt az életmódot, ami neked megfelelő. 14 évesen nem kell g-ra kiszámolt diéta, de jó irányelv az, ha legalább nagyjából belövöd a makrotápanyagokat.


1 hónap alatt ne várj csodát, de esetleg észrevehetsz valamit magadon. De itt évekről van szó igazából ahhoz, hogy nagoyn jó alakod legyen, persze ez függ a kiindulási alaptól is.


hajrá :)

2015. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi akkor ha hülyesèget ìrtam, de számomra nem volt az..Nem vagyok tini egyèbkènt, anyuka vagyok , de mindenkèpp elolvasom akkor, ha már ilyen kedvesen irtad...
2015. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3, te tényleg oltári baromságokat írsz, fingod nincs, mit beszèlsz, dehogy futottál te fèlmaratont, èdes istenem !!
2020. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!