Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap egyszer eszek...

Ha minden nap egyszer eszek -déélben és este hat felé járok futni vagy bringázni akkor fogyhatok? -és mennyit kb. egy hónap alatt? Tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogyhatsz. Koplalástól lehet fogyni...

De! Mi lenne, ha egészségesen próbálnád elérni a célt?

Vagy neked elég a napi egyszeri étkezés?


Edzés után szükséged van tápanyagokra: fehérjére, szénhidrátra és sókra. Muszáj lesz enned utána. És lenne energiád sportolni, ha hat órája ettél utoljára?


Megoszlanak ebben a témában a vélemények, de én inkább amellett vagyok, hogy többször együnk kevesebbet, mert így nem fog gyötörni a farkaséhség és egyenletesen lesz energiánk egész nap.

2014. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1!egyél gyakrabban kevesebbet

2!ne fuss

3.ebből bármi lehet, de biztos, hogy jó nem.

szerintem alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, nagyon sokat kellene tanulnod.

jó lenne egészségesen táplálkozni, de az emberek többsége csak azt hiszi hogy azt teszi. jó lenne ismerni az edzésfajtákat, a helyes életvitelt.

2014. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!