Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S! Egy hónap múlva lesz...

Hongkong kérdése:

S. O. S! Egy hónap múlva lesz egy "fontos jelenésem" (úgymond) és kövér vagyok nagyon hogy fogyhatok hasból és derékból?

Figyelt kérdés
Na tehát az van hogy nekem kerek egy hónap múlva "jelenésem van"és szeretnék veszíteni a has bőségemből és a derék bőségemből +a fenekem felett lévő hájból vagy miből de nem tudom az elég ha egészségesen étkezem és kevesebbet is mint szoktam + ha has izom gyakorlatozok minden nap ? 12 éves vagyok mondhatok bármit hogy még hova fogyókúrázni nem érdekel a kilóimat meg lesz@rom a lényeg hogy vékony legyek köszi

2015. jan. 7. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

sportolj, és törekedj a helyes táplálkozásra, ne egyél cukros dolgokat, röviden: sovány húsok, sok sok zöldség, és minél jobb minőségű szénhidrátok: rizs, zabpehely, köles, ilyenek


a fogyókúra kortól függetlenül baromság. nem fogyó "kúra" kell, hanem egészséges életmód, amiben a legfontosabb a táplálkozás, és utána jön a sorban a rendszere, intenzív testmozgás. ez a lényeg, ezzel csak nyerhetsz.

a mennyiség pedig: ahhoz, hogy fogyj, kevesebb energiát kell bevinned, mint amennyit elhasználsz, tehát nagyjából kalória mínuszban kell lenned. de nem drasztikusan és ész nélkül, mert akkor meg totál elveszíted az izomzatodat, romlik a teljesítményed, legyengülsz stb. szóval csak ésszel.

2015. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyébként mi lehet olyan fontos "jelenés" egy 12 évesnek, ami miatt pánikszerűen le kell fogynia?
2015. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt nem fogsz lefogyni.
2015. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, igen azt még kihagytam, hogy egy hónap alatt lehet valamennyi látványos eredmény, ha eddig mondjuk nagyon rosszul kajáltál és semmit nem sportoltál, és most elkezded a nulláról, de azért csodát ne várj
2015. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
azt a hájat, amit évek alatt magadra pakoltál a szüleid felelőtlensége miatt, nem fogod csak úgy ukmukfuk 1 hónap alatt eltüntetni...
2015. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 *Glissade* ***** válasza:
84%
Ez nem îgy megy! Nem most kell kapálózni, hanem akkor kellett volna "nemet" mondani, mikor egészségtelen ételt fogyasztottál, nem edzettél stb.
2015. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

18:20-asnak egyátalán nem felelőtlenek a szüleim pont!

attól hogy valaki kövér még szerintem nem "felelőtlenség" miatt van

2015. jan. 8. 18:29
 8/11 A kérdező kommentje:
17:49 azért raktam "-be mert nekem fontos mivel vagy 1000-en lesznek ott és nekem kell dumálnom
2015. jan. 8. 18:30
 9/11 A kérdező kommentje:
egyépként nem akarok halál gebe lenni csak egy kicsit leadni
2015. jan. 8. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnálom, de ha a szüleid válogatás nélkül szeméttel etetnek, és ettől te már 12 évesen túlsúlyos vagy... az felelőtlenség és tudatlanság..
2015. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!