Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak komolyabban?

Mit sportoljak komolyabban?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok 160 cm 62kg es szeretnek sportolni valamit komolyan de nem tudom mit.eddig 2 evig boxoltam de valami jobbra vagyom,de tanacstalan vagyok.szerintetek mit sportoljak?

Bunko valaszokat hanyagoljatok kerlek,elore is koszonom pussz


2015. jún. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki minél több sportot, és amelyik bejön. Biciklizés, úszás, evezés, küzdősportok, néptánc, futás (csak ne azzal kezdd, mert kicsit nagy a súlyod). A barátaid is végigkérdezheted, hogy mit sportolnak, ha van valaki, akivel mindig együtt mehetsz, az segít a kitartásban.
2015. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Atlétika, cselgáncs,kungfu,takewondo,úszás,futás,biciklizés,tánc,aerobik,pilates,lovaglás.. Remélem tudtam segíteni :)
2015. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a boksszal? Küzdősport szóba jöhet? Ha igen, akkor menj el thai boxra vagy kick-boxra, hogy megtanulj rúgni az ütés mellé. Esetleg elnézhetsz birkózásra vagy judora, hátha még bevesz az edző.
2015. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vattacukor1234 válasza:
En az uszast javaslom, mindenki azt mondja,hogy birzalmasan unalmas sport, de szerintem meg eri az eredmeny... Igaz en sose voltam 46 kg-nal tobb de rengeteget lehet rajta fogyni es szep izmokkal gazdagabb leszel ...Raadasul a gerincednek jot tesz es az allo kepesegeted is fejleszti! (en most 16 eves vagyok 160 cm es 45 kg-val)
2015. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!