Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ismeri itt a favorit...

Valaki ismeri itt a favorit lovardát? Ha igen akkor nagyon szívesen várnék néhány tapasztalatot a lovardáról. (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Elég régóta szeretnék elnézni egy másik lovardába és az interneten már keresgéltem is néhányat és ez volt az egyik legszimpatikusabb, mert közel is van és viszonylag olcsó is, de még ugye nem voltam ott szóval ha esetleg valaki ismeri ezt a helyet vagy ott lovagol akkor légyszi írja le a tapasztalatait. Sokat segítene vele. :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. jún. 29. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Olcsó de fejlődni fix, hogy nem fogsz 1 évig jártam oda életem legjobb döntése volt eljönni onnan.
2015. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de tudnál nekem héhány konkrétumot is mondani? Mi volt rossz a lovardában?
2015. júl. 5. 22:06
 3/3 anonim válasza:
A hely koszos a lovak semilyenek az oktatas az egyelo a nulaval a fejlodes kizarva. Alig lovagolhatsz valamennyit ha osszesen 1,5-1,5 kort vagtazhatsz egesz oran. Mostmar h mashova jarok versenyszeruen dijugratok es dijlovagolok.
2015. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!