Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fenékről és...

Hogyan tudok fenékről és hátsó-, belsőcombról fogyni?

Figyelt kérdés

Nem csak fogyni szeretnék, hanem izmosodni is. Nem mondom magam ducinak hanem csontosabb típus vagyok. Felsőtestem izmosabb. Inkább lentről. előre is köszi a válaszokat

168cm 56kg

13/L


2015. júl. 7. 22:25
 1/5 Osynho ***** válasza:
100%

Nincs helyi fogyás, a genetika határozza meg, honnan megy le a zsír.


Fogyáshoz kalória deficit kell, izmosodáshoz pedig kalória plusz. Ebből következik, hogy a két folyamat egyszerre nem fog működni.


13 évesen nem kell és nem is szabad drasztikus változtatásokat eszközölni, pl véletlenül se kezdjél el fogyókúrázni. Cukort, fehérlisztet csökkentsd, egyél picit több húst, zöldséget, sok folyadékot. ÉS mozogj.

2015. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 elsőre, tömören leírta a lényeget.
2015. júl. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ilyen jellegű dologra gondoltam. sportgyakorlatokta. elnézést, nem írtam bele a kérdésbe. pl. csípőemelés. abból napi hányat kell elvégezni, hogy eredményes legyen?
2015. júl. 8. 21:31
 4/5 Osynho ***** válasza:
De mi számít eredménynek? Csípőemelés kb semmit se számít. Izmosodni ettől nem fogsz. Fogyni kalóriamínusszal tudsz és inkább aerob mozgásokat csinálj, kocogás, biciklizés, úszás.
2015. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ilyesmikre gondoltam. inkább az izmosodáson van a hangsúly
2015. júl. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!