Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet belsőcombról...

Hogyan lehet belsőcombról fogyni? (normális ha összezárt lábakkal összeér a combom? ! Ez függhet a génektől? ) :S külömben: 60 kg,175 cm vagyok

Figyelt kérdés
csak nekem ér össze a combom? vékony combot akarok... :((
2009. máj. 3. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem jó a súlyod..sőt! ÉS TUDOD MIT? AZ A MANEKEN SOVÁNY comb az ronda!! igen is a klasszikus szép az, ami összeér, na nem egyből térdig persze, de összeér, iganios az a szép, nem amikor a combok közt látni a Dunát is.
2009. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

wow :] köszönöm! :)

csak ma már eléggé befolyásolva vagyunk..újságok,tv,net..és mindig látni hogy méterek vannak a csaj combjai közt pedig összevan zárva alúl a bokája!.. xD

2009. máj. 3. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
nekem is összeér és szerintem minden egéséges normális embernek. :)
2009. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
94%

Kezdem rosszul érezni magam...

Eddig azt hittem, hogy ideális testalkatú vagyok a 171 centimmel és 64 kilómmal...

Asszem elkezedek fogyózni! :-)

2009. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Norbinak elég jó gyakorlatai vannak erre.

Pl. jobb oldalon fekszel, könyökölve, jobb láb nyújtva, bal láb behajlítva, talpad a földön a jobb térded előtt.

Így emelgeted a jobb lábadat.

...majd fordítva.

2009. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszii mindenki :D
2009. máj. 3. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
hát igen amit a tv- ben látsz, azok csontsovány nők és nincs is boldog kapcsolatuk, pláne nem attól, hoyg a combjuk nem ér össze, gusztustalan, hogy olyan mint egy zerge, nem mint egy kívánatos nő.
2009. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
XD :] nektek összeér?
2009. máj. 4. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
összeér és így van jól. Mondjuk rajtam aztán tényleg nincs sok zsír...
2009. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!