Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzesterv futashoz?

Edzesterv futashoz?

Figyelt kérdés
Neztem a neten edzesterveket de mind mas, x nap piheno , 1 nap mennyit kell szaladni. Ti mit ajanltok?

2015. júl. 15. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit bírsz.

Én pl most 2 év kihagyás után 1,5-1,6 km minden második nap. És igyekszem emelni minden alkalommal, hosszban és dinamikában is.

Pár hét múlva pedig jön hozzá a fegyencedzés is. Akkor át kell alakítanom majd.

Nekem most ez a jó mennyiség, nem görcsölök be de le vagyok terhelve rendesen.

2015. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en 4 honapja nem sportoltam betegseg miatt, de 2 napja kezdtem el szaladni es a 2 km megy de persze tobb pihenovel.Mennyi regeneralodasi ido kell? Naponta mikor erdemes futni?
2015. júl. 15. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén egyéni képességek, adottságok függvénye.

Én most a minden másnapra próbálok koncentrálni. Szerintem minden nap sok lenne, kell 1-1 nap regeneráció.

2015. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futasban nm kell pihenes ha biod minden nap szaladhatsz az nm art ha sullyzos edzest csinalnal akkor kellene a regeneralodasi ido az izmoknak bar jo edzestervel akkor is lehet heti5x edzeni ......es annyit szaladj amennyit te birsz egyenfuggo hiaba irom nkd h szaladj 4km egyhuzamban mert en birok annyit szaladni ha te nm birod ;)
2015. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!