Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki érdemes próbálni a wakeboar...

Ki érdemes próbálni a wakeboardot wakeboard pályán, vagy értelmetlen lenne oktatás nélkül akkor, ha sosem próbáltam még ki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet nehéz. Még sosem próbáltam ki de azt mondták nekem, hogy nem annyira könnyű.

2015. júl. 16. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Én is kipróbáltam oktatás nélkül. Csak elmodnták, hogy hogy jelezzek. Kb 3szor estem el, de a végére jól ment (1 kört mentem). A wakeboardosok meglepődtek, hogy ilyen jól ment. Szeretek minden sportot és, ha van lehetőség mindent kipróbálok:D. Majd valamikor még visszamegyek kipróbálni, remélem nem felejtettem el, hogy kell. Szerintem nem annyira nehéz, próbáld ki. 13/L
2015. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alapbol a palyakezelo oktat is, meg az elmelete nem nehez, igazabol rajtad mulik hogy megy e vagy sem, en Ikrenyben kezdtem es azota is oda jarok imadom az ottani embereket jofejek, segitenek is illetve meg tudsz kerdezni ott barkit hogy mit hogyan kell
2019. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!