Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek/csináljak hogy...

Mit egyek/csináljak hogy lejjebb menjen a hasam picit?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok régebben nagyon jó testalkatom volt, most eléggé összeestem mert nem edzettem 1 éve.

A hasam felül kockás, látszik is, alul egy pici "belem" van nem észrevehető nagyon, csak ha ülök akkor picit zavar.

Tudom, nem lenne sok meló vele, a kérdésem, hogy milyen kaják segítik a zsírégetést? Nem eszem össze vissza semmit, sőt alig eszek. Vékony vagyok, pár hetes meló lenne vele, hogyan lehetne a leggyorsabban eltüntetni azt a pici zsírréteget?



2015. júl. 19. 18:48
 1/1 anonim válasza:

Gyúrj hasra, egyél sok zöldséget (gyümölcsöt is, de azt csak mértékkel, mert a külföldről behozott gyümikben elég sok cukor van). Amíg gyúrsz próbáld meg hanyagolni a tésztát (ehetsz, de mondjuk a héten csak egyszer, kétszer). Tudom, hogy írtad, nem eszek sokat, de nem tudom, mennyit eszel, meg hogy mennyi tésztafélét eszel. Ha mindez nem segítene alkalmazhatsz zsírégető tablettát, DE! fontos hogy csak akkor szedj zsírégetőt, ha nagyon nem segít semmit az edzés (gondolom tudod hogy nem 1 nap alatt lesz változás) és a zsírégetőnek is csak akkor van értelme ha beszeded, és utána elmész futni, esetleg cardiózol. Ha csak beszeded, és ülsz e TV, gép előtt, nem használ semmi, sőt, ha még gyenge a szervezeted még ritka esetben nem is túl egészséges.


Remélem segítettem! :)

2015. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!