Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítani szeretnék....

Szálkásítani szeretnék. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Nem értek ehhez. Olvastam, hogy 70% étrend, 30% mozgás. Nos, kerestem étrendeket, de szinte mindenhol csak rizst csirkemellel találtam. Mivel lehetne helyettesíteni a húst? (Semmilyen húst, halat nem eszek. A felvágottakat, virslit megeszem, bár ezek nem hiszem, hogy sok húst láttak.) Tudnátok adni pár tanácsot, étrendet illetően? Illetve heti hány súlyzós, és aerob edzés javasolt ilyenkor?

Köszönöm a segítséget!

167 cm, 56 kg, lány.



2015. júl. 30. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Tojás, túró, esetleg light sajt. Kiegészítésnek fehérjepor. De a csirkemell nem véletlenül a legnépszerűbb, nagyon minimális benne a járulékos zsír, szinte csak fehérjét tartalmaz. Emellett még a tojásfehérje ilyen, de pl. túróban meg a sajtban már lesz zsír. Ami nem feltétlenül baj, de ha ezekből viszel be sokat, nem csak a fehérje-, a zsírbevitel is megnő.
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!