Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ezentúl...

Mit csináljak, hogy ezentúl rendesen vegyek levegőt? Többi lent

Figyelt kérdés
Vágtában, meg tanügetésben egy hosszabb idő után nem kapok levegőt, és alig tudok szuszogni a rázkódástól. Frízen lovagolok, western nyereggel. Viszont mikor egy másik lovardában angol nyeregbe lovagolok nem pattogok úgy. Így könyebben is tudom venni a levegőt, igy tovább bírom

2015. aug. 2. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

fú ti lovagolók mindig kikészítetek... teszitek itt a nagyot, hogy milyen megerőltető sport, de abban kifáradtok, hogy ültök egy szerencsétlen állat hátán... röhej...

ja és most jön majd az oltogatás, hogy még nem ültem lovon ne pofázzak... képzeljétek, saját lovaim vannak.

2015. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
attól hogy saját lovaid vannak még nem jelenti azt hogy normálisan tudsz lovagolni, mert nagyon sok eselye van annak hogy csak ugy pattogsz a ló hátán ügetésben, és teszed tönkre a hátát. mert ha tényleg tudnál akkor azt is tudnád hogy lovaglás közben nem csak ülni kell és hagyni hogy vigyen a ló.
2015. aug. 2. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy veszel levegőt? ( szájon/orron át? )


Es 1. Egyáltalán nincs igazad, attól hogy van lovad nem egyenlő azzal, hogy tudsz normálisan lovagolni

Es pont hogy nem csak ülünk a lovon ( meg lépésben sem, mert akkor is hajtani kell, mégha minimálisan is)

Es magyon fárasztó sport a lovaglás


Attól, hogy nekem van egy focilabdam meg biztos, hogy tudok focizni :'D

2015. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!