Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni komolyabb...

El szeretnék kezdeni komolyabban jógázni. Mit ajánlanátok, inkább itthon, vagy először menjek el rendesen órára? Hol tudnám jobban megtanulni?

Figyelt kérdés

Én egyébként itthon szívesebben csinálnám,mert úgy érzem,hogy jobban el tudnék lazulni.

Előre is nagyon köszönöm! :)


2015. márc. 14. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

azért vannak ám itt igen komoly téveszmék.

miért akarsz te egy komoly megterhelő saját testsúlyos edzéstípus közben ellazulni?

ha el akarsz lazulni,akkor feküdj le és hallgass zenét.

rendes jóga edzésen vért szokás izzadni,miközben remegnek az izmaid a megerőltetéstől és alig kapsz levegőt úgy ver a szíved,csak épp nem divat jóga edzésen a kínjaidat kimutatni és nyafogni sem.

ezért tűnik mindenki olyan könnyednek közben mert uralkodnak magukon.

ha alibizni akarsz,akkor menj le nyanyák közé jógázni,ott megizzadni sem fogsz.

2015. márc. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké...:) Azt tudom,hogy elég kemény a jóga,azért már tapasztaltam,egyszer-kétszer.Bocsi,akkor rosszul fogalmaztam,én az ellazulás alatt a légzésre gondoltam.

Szóval,akkor,ha megakarok tanulni rendesen jógázni,hová menjek,hogy kezdjem,mit tanácsolsz? :)

Előre is köszi!

2015. márc. 15. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!