Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyben futás a szobában ér...

Helyben futás a szobában ér annyit, mint egy futás a szabadban?

Figyelt kérdés

Szeretnék futni, de nincs túl nagy önbizalmam és nem tudom csak úgy lesz*rni más emberek véleményét, így az utcán nem nagyon akarok, csak megbámulnának hogy ez meg mit futkos itt.

Ha a szobában futnék helyben vagy kis körökben, ahol senki nem lát, annak lenne valami értelme? A célom az, hogy mozogjak és ne a gép előtt dögöljek egész nap.


Emellett lenne egy másik kérdésem is, szerintetek a futás, vagy a biciklizés ér többet, melyik a fontosabb?


2015. aug. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem fog zavarni a futásod. Nyilván futkározhatsz a szobádban... de ember, ne már, ennyire nem lehet senki antiszociális.

Én rendszeresen látok az utcán futó embereket és senkit nem érdekel merre, miért és hogyan futnak.

2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A futás szerintem több izmot mozgat meg, és biztos, hogy sokkal több kalóriát éget. Állóképességben is egész más a végeredmény.
2015. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2.-al egyetértek. Megértelek kérdező. Szociális fóbiám van. Nálam elképzelhetetlen lenne hogy az utcán futkározzak, teljesen kizárt, tömegközlekedési eszközön sem utazom soha. Csak autó. Én berendeztem itthon egy komplett konditermet, fekpad, súlyok, lábgép minden. Jó egyébként a helyben futás is de ha fegyencedzéssel kiegészíted akkor még jobb. A legjobb a súlyzós edzés.

A legeslegjobb számodra pedig az lenne ha szembe tudnál nézni azzal az akadállyal hogy az utcán kezdesz el futni. Nálad valami kezdődő fóbia van amit most még letudsz győzni ha tudod tedd meg.

Minden jót.

2015. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szobában szoktam,helyben 1-1,5 óra között.

A semminél ez is jobb.

Főleg,nyáron,szabadban nem menne,annyira meleg van,így este szoktam.

Este kint meg megesznek a szúnyogok.

2020. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szobabiciklim is van pedig,de a helyben futást jobban szeretem,és jobban is elfáradok tőle,mint a bringától.
2020. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!