Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újrakezdés kondi, de hogyan?

Újrakezdés kondi, de hogyan?

Figyelt kérdés
(22, férfi) Másfél-két éves edzésmúltam van, de nem egyben. Ektomorf testalkatú vagyok, 80 kiló ( 67 kilóról indultam). Májusban abbahagytam a kondit, suli és más dolgok miatt. Nagyon vékony vagyok, de feljött a hasamra egy kis zsír, alapból kicsit hegyes hasam van. (nyilván azért nem vagyok dagadt) Diétázzak kicsit és aztán tömegeljek, vagy egyből tömegeljek ésszel szénhidráttal, majd utána diéta? köszi a válaszokat!

2015. aug. 23. 17:44
 1/2 anonim válasza:
0%

Egyél konstans kiegyensúlyozottan, rengeteg zöldség, egészséges mennyiségű gyümölcs, kellő mennyiségű hús, szükséges (nem túl sok) szénhidrát, járj futni, eddz saját testsúllyal vagy kettlebellezz, hagyd ezt a konditermes gyökérséget.


Ha viszont funkcionális izmok és állóképesség nélküli "jól kinéző" (amúgy undorító) izomfej akarsz lenni, először tömegelj, aztán szálkásíts, és csak rizst egyél csirkével, mert az olyan hű de egészséges.

2015. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Köztudott,hogy zsírból nem lehet izmot építeni.

A kérdésedben benne van a válasz is.

Diétázz minimális(összetett)szénhidrát bevitel mellett

és edzél keményen.Eleinte több aerob mozgást és nagyobb ismétlésszámú súlyzós edzést javasolnék.

Majd kövesd a tipikus testépítő étrendet és sínen leszel :)

F40+

2015. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!