Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok kérdésem van! Problémás...

Sok kérdésem van! Problémás vagyok! Baj ha minden nap bukásig gyakorlom a fekvőt, felülést?

Figyelt kérdés
Továbbá, attól nem fejlődöm hogy nem alszom rendesen, és nem étkezem rendesen? Továbbá, hogy van az hogy felülésnél (részleges felülés állandóan feszülő hasfallal emelkedés 45 fokig) kihalok 40 után. Most csináltam teljes felüléseket, keresztbe tett karokkal kézfejekkel a vállon és 106-ot csináltam. Miért van ez? Amúgy gyűlölöm magam a puhányságom a gyengeségem miatt. Ezért csinálom minden nap bukásig míg a remegő karjaim, az utolsó ismétlés felénél be nem adják a kulcsot hogy aztán támaszkodni se nagyon tudok rájuk... 21 vagyok a céljaim 71 fekvő, és 86 felülés. (plussz 10-15 nemárt ha megy) az utsó ha rendbeteszem az alvást étkezést attól is fejlődni fogok ha csak minden másnap edzem ezt a két mozgásformát vagy nincs gond azzal ha minden nap? 21/F

2015. aug. 26. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Baj,mert így edzed a melledet a hasadat és ennyi.Hol a többi izomcsoport?De ha ennyire fantáziátlan vagy akkor kezd el a Fegyencedzést az lefedi az egész testet és csinálhatod bukásig,csak normálisan rendszerbe szedve.
2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Húzóckodni fogok, veszek egy rudat, olyan 6-7-ért, és futni fogok rendszeresen sokat. (azért jövő időben mert, 200 km-re dolgozom az otthonomtól, és munka idején szeptembertől tudom rendszerezni az életem.
2015. aug. 26. 22:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Fegyencedzés kiolvasva, elkezdtem de nem ez a jelenlegi célom.
2015. aug. 26. 22:51
 4/8 Hardy Weinberg ***** válasza:
Nekem nem baj, de ez rohadt messze van egy kidolgozott edzéstervtől.
2015. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Attól messze, valóban. Jelenleg csak fekvőt felülést és futást akarok szintre hozni. Egy megfelelő elfogadható szintre. Nem kellenek vasak, nem akarok jobban kinézni csak ezek számítanak most. Állóképesség!
2015. aug. 27. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg az számítana akkor köredzésben végeznéd az egészet.15 fekvő-20 guggolás-20 felülés 1 perc pihenő és újra ezt halálig,de akkor meg már egyszerűbb ha burpee-t csinálnál végkimerülésig.
2015. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugrókötél+fekvőtámasz/négyütemű fekvő+felülés+futás


Felülés helyett csinálj lábemelést. Annyira nem egészséges a felülés. Állóképességre ez jó, izomállat nem leszel tőle. Ha nagyon akarod növelni a dolog pikantériáját, akkor veszel egy húzódzkodó rudat. Fekvőből is van ezer fajta. Aludj sokat, ha lehet és egyél eleget. Kevés kajával hamar ki fogsz fulladni.

2015. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólsó kettőnek nagyon köszönöm jo dolgokat mondtatok nagyon! Rudat meg mostanában fogok venni!
2015. aug. 30. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!