Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik motor/robogó lenne...

Melyik motor/robogó lenne ideális választás?

Figyelt kérdés

ezekre gondoltam vagy tudtok jobb típusokat?(a váz az mindenképp chross vagy endúró)

yamaha dt 50/honda mtx 50/aprilia rx 50/aprilia sx 50.

Ezek közül az aprilia kinézete tetszik a legjobban.



2015. aug. 29. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A krossz vagy angolosan cross nem pedig cHross...

egy a forgalomban részt nem vehető, általában világítás visszapillantó szb felszerelés nélküli lecsupaszított motor, amit nem használhatsz közúton.


Az enduro nem pedig endÚÚÚrÓÓÓ egy olyan crossmotor, amit felszereltek világítással és tükrökkel, hogy részt vehessen a forgalomban, valamint általában kissé más az áttételezése...

az 50ccm pedig gyerekjáték, szóval tök lényegtelen melyiket veszed, kb egyforma színvonal mind... egy derbi senda-t talán olcsóbban megkapsz.

2015. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem hanem tanácsot.
2015. aug. 29. 17:13
 3/3 asddsaasddsaasddsa válasza:

Hű de utállom az ilyen kommentelőket akik semmi hasznosat nem nyomnak oda csak valami beszólást... Amugy bocsi de endúrókban nem vagyok jártas.ha esetleg sportot szeretnél mégis akkor:

Aprilia rs 50

Yamaha tzr 50

Derbi gpr 50

Rieju rs2 50

Rieju rs3 50


Ezek a jobbak.nekem rs 50-em van. 15/f

2016. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!