Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hét után a nulláról...

Két hét után a nulláról kezdve 6 km futás 40 perc alatt milyen eredménynek számít?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok :)

2015. szept. 30. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nekem 20 perc alatt megvan.

kocogó tempónak jó amit írtál, de semmi komoly.

2015. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
6km /20 perc az azért dúrván jó, hobbyfutónak a 30 perc is jónak számít már, 40 perc két hét alatt sztem szép teljesítmény
2015. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nulláról egész jónak számít. Egyrészt le tudsz futni 6 km-t. Ez az a pont ahol ha kedved szottyan, futsz még egy kilómétert és az már 7 km. És ha azután is még egyet, akkor az már 8 km. És akkor már futhatsz még 2-t is, és az már 10 km. Másrészt tudsz 40 percet folyamatosan futni. Ehhez képest legutoljára valószínűleg Cooper-tesztet futottál gimiben, ami meg csak 12 perc.
2015. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy futod lesz 20 perc alatt, hogy előtte soha életedben semmit nem sportoltál, és két hét futás után futod le annyi idő alatt? o.O

Mert én ilyen helyzetben vagyok, úgy van ez a 6 km 40 perc.

2015. okt. 1. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! Én úgy gondolom, hogy nagyon jó eredménynek számít, feltéve ha tényleg nulláról kezdted, és nem volt semmilyen sportolói múltad az elmúlt 3-4 évben. :) Én is futok, annyi különbséggel, hogy férfi vagyok. :) Nekem a 6.3km @ 25 perc , 10km @ 44 perc. Ez nekem 3 hónap alatt jött össze, szóval hajrá, és kívánok neked sok sikert, semmi sem lehetetlen!!!! ;) ui.: Soha ne add fel!
2015. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A felnőtt kocafutók, mint én általában 5 perces kilométerekkel számolnak. Ez olyan viszonyítási alap. 5 perces tempóval már futsz, nem lötyögsz ugyanakkor heti két három edéssel el lehet érni.

Természetes az 5:30-as tempó sem rossz teljesítmény vagy ilyesmi, az is futás. Igazából a 6 perces tempó az alsó határ a hosszútáv futásnál.Ha nagyon sokáig ezalatt a tempó alatt vagy érdemes kicsit belehúzni: D

2015. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A modell barátnőm is lefutja 36 percen belül,pedig neki annyi köze van a futáshoz,mint nekem a Rolling Stones-hoz.
2018. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%

Modell barátnő 180 cm 20 év? Ja,úgy könnyű. Itt a nagy általánítások..

Futnak (kocognak) nők, 160 centis 40esek 50esek is, vagy fiatal férfiak.. a többi fizikai adottságokról nem is beszèlve.

Hogy lehet így általánossàgban ilyesmiről beszélni (sokszor lenèzően)😈 ?

Megnézném az itt fellengzőket 20-30 év múlva járnak-e futni vagy bármit sportolni.😉

2019. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!