Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után egészséges a fürdés?

Futás után egészséges a fürdés?

Figyelt kérdés
meleg jó kis habfürdős levendulás vízbe. vagy inkább zuhanyzás hidegbe?
2015. okt. 23. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy az izomláz elkerülése érdekében roppant jó a fürdés, lazítás :-)

Persze lehet, majd jönnek mások más véleménnyel (pl. fúj , a saját piszkodban tocsogni, stb.) - nekem ez tapasztalat.

Azt is észrevettem, hogy mióta terjed ez a roppant nagy zuhanyozás mánia, azóta sokkal több ismerősömnek van idegbecsípődése, lehajol és úgy marad, stb. Szerintem azért, mert nem tudnak ellazulni az izmok, idegek.

2015. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Én is zuhanyzok általában, de edzés után egy jó fürdö, hajmosás kihagyhatatlan.
2015. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kádban fürödnék, csak sajnos nincs, tehát marad egy forró zuhany.
2015. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. hát igen, szerintem is. mondjuk a gyors zuhanyzás tényleg csak arra jó hogy felfrissüljön az ember.
2015. okt. 26. 08:56
 5/5 anonim válasza:
én úgy szoktam, h ha hazaértem futás után (ugyebár izzadt vagyok) egy törölközővel letörlöm magamról az izzadtságot és go a fürdőkád :) én ezt ajánlom nem kell kínozni magad futás után a hideg tussal. jó nem tagadom hatásos a hideg zuhany, de nem árt a lázulással is foglalkozni :)
2015. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!