Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, kb nyár óta...

Fiú vagyok, kb nyár óta kezdtem el a futást. Szerintetek 50 perc alatt 8 kilóméter jónak számít? Vagy ezen azért van még mit javítani? Futás segítségével már sikerült megszabadulnom néhány kilótól (96->83kg) vajon lehet még ezt is fokozni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nem számít túl jónak, de sok embernek ennyi se menne.


eddz tovább!

2015. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:
Jónak számít, hiszen elérted... És igen, van hová fejlődni.
2015. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőven lehet még fokozni, az átlag futók alsó-közép kategóriájában vagy ezzel az eredménnyel. Már meghaladtad a kocogókat és azokat akik értelmesebb tempókban futnak de csak 2-3 km-eket és ezekből is sok van. Azért nem rossz teljesítmény.
2015. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lány vagyok, 15éves, ezt az eredményt futottam tavaly, de (tapasztalatból mondom) rendszeres edzéssel még sokat tudsz rajta javítani. Sok sikert és jó edzőt kivánok, de csak mert a versenyekben a fiúk és lányok külön vannak, így nem vagy ellenfél ;) csak vicc volt. Hajrá
2015. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!