Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » "A futás nem sport" - Miért...

"A futás nem sport" - Miért mondja ezt néhány ember?

Figyelt kérdés

Olyan emberektől hallom, hogy a futás nem igazi sport, akik nem is szoktak mozogni. Teljesen le van nézve, elvileg "hatástalan", igencsak demotiváló, amikor konkrétan lesemmizik a futást.

Tényleg nem elegendő sport a futás?


2015. szept. 24. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Van sport szerű futás és van, mikor futsz a biszra...
2015. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb az a kerdes, miert nem sz.rod le, hogy mit gondolnak masok? :)

Neked tetszik? Jol erzed magad tole?

Akkor nincs tobb kerdes.

2015. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Én azok táborát gyarapítom, akik azt mondják, hogy fusson az, akinek muszáj, szerintem semmi jó nincs a hosszú távú lassú kocogásban, rossz az összes ízületre, minél drágább a cipőd, annál rosszabb, csökkenti az izomtömeget, és mivel az izomtömeg alapvetően meghatározza az egészséget, így a futás szerintem csak zsírgiliszta ízületbeteget csinál az emberből. Ugyanakkor ha valaki a futástól érzi jól magát, én nem pofázok bele, ha nem kérdezett senki a témáról. Egészségére.

Anno én is futottam egy, és mindig hót büszke voltam magamra, meg olyan jóleső érzés volt. Gondolj arra. Azt nem tudja senki elvenni tőled. Ha te élvezed, az a lényeg.

2015. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor csökken az izomtömeged, ha a homeosztázis nem indokolja az adott izomtömeg meglétét... Ha futsz, de súlyzós edzést is végzel, nem fog eltűnni az izmod...
2015. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aikiboxer ***** válasza:
A futás sport, de nem teljesértékű önmagában. Kell mellé valamilyen egész testet erősítő valami.
2015. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a csocsó is sport, akkor a futás is az. csak a csocsó élvezetes is...
2015. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az idióta bunkók "szellemileg terjeszkednek" ahogy megint olvasom, ez demotiváló, kedves kérdező egy hatásos ellenjavallat, hasonló "értelmes" megjegyzésre hasonló tapló módon kell reagálni ezt követő rövid szópárbaj után a kommunikáció köztetek valszeg megszakad.., a kérdésre válaszolva mások hülyeségét és a miértek okát megmagyarázni nem tudom és nem is akarom
2015. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A futas igen is sport. Eleve a sportnak a lenyege hogy mozogjunk.

Altalaban sporton belul edzeni kell ahhoz hogy jok legyunk.

Tehat a futasban sem lehet jo mindenki csak aki edz.

Aki azt mondja nem sport gondolom egesz nap az agyban fekszik a TV elott.

2017. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!