Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én érzem egyre másabbnak...

Csak én érzem egyre másabbnak a Forma-1t-t?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen más volt, mint szinte minden. Mostanság számomra egyre unalmasabb és borzalmasan idegesít, hogy folyton a Mercisek nyernek. Tudom régebben Schumacher nyert állandóan, de akkor valahogy jobban megvolt a maga szépsége. Kezdem úgy érezni, hogy ahogy haladunk az időben annál jobban benne van a versenyekben a politika és az egyre több igazságtalanság. Csak én vagyok, így ezzel? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2015. okt. 30. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint jobban untam a red bull dominanciáját Vettelel.

Tavaly jó volt a bajnokság, szoros volt Rosberg és Hamilton között.

Mindig vannak korszakok amikor az egyik csapatnak jobban megy mint a többinek, jövőre már várható a ferrari javulása már most se rosszak magukhoz képest, jó csatákat láthatunk majd a ferrari és mercedes között

2015. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, régen minden jobb volt, egy kivétellel a meki nyerte az összes futamot. Meg senna, meg prost nyert.
2015. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg régen nem volt politika, csak a francia fia elnök hagyta a poros íven a pole-t, hogy szar legyen senna rajtja. Navajon ki indult a tiszta második helyről? Csak nem a francia prost?
2015. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!