Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek tesifelment...

Hogyan szerezhetek tesifelmentést?

Figyelt kérdés
Az orvosom nem ad mert mire fel? És nem járok se gyógytesire se gyógyúszásra. Nem birom már elviselni a tesitanárt mert már kínzás amit csinál..
2015. okt. 31. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak efféle beállítottságú lányok, akik 2 kör megtételétől ki voltak akadva. Persze, ha egy cigány elől kell elszaladni, aki épp gyereket akar nemzeni neked a beleegyezésed nélkül majd jól fog jönni, hogy ellógtad a tesi órákat. :D Sok sikert. :D
2015. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportolok ;) Viszont a talajtornától mindig szédülök és nem tudok hátrabukfencezni, meg ugy ugrálni hogy a hátamra essek aztán lefordulva csináljak egy spárgát meg ilyeneket. Nekem egyedül ezekkel van bajom. Futni szeretek meg erősödni is akarok nyilván, viszont azért a tanár erősítései elég durvák. (osztálytársam a negyedénél elszédült és rosszul lett, sírt).
2015. okt. 31. 11:19
 3/3 anonim válasza:
Én elmentem a háziorvosomtól, aki születésem óta ellátja a bajaimat, és elmondtam neki őszintén mi megy nálunk, és kértem (mert utánanéztem), hogy utaljon be orthopédiára. Beutalt magánrendelésre, ahol a doktornőnek szintén elmondtam a történetet. Megnézett, megállapított olyan problémákat, ami több embernek is van, de lehetne gyógytornával kezelni, és adott felmentést testnevelésről, és egy beutalót gyógytornára (fizioterápia). Azóta boldogan olvasgatok órán amíg a többieket kínozzák mindenfélével, és hetente egyszer eljárok tornára, ahol kijavítják nekem egy felfrissítő óra keretében a testi hibáimat. Tökéletes.
2016. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!