Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy jo futni? Lejjebb kifejte...

Hogy jo futni? Lejjebb kifejtettem a kerdest, kene valamilyen taktika. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Teljesen amator vagyok futasban, de elkezdtem kocogni, hogy jobb allokepessegem legyen es szalkasodjak, kene a tanchoz, de nem vagyok ebben valami kitarto. Egy ket haztombbel kezdtem. Aztan 20percet vegul 30percet birtam kocogni. Az utolso futasom elott, hetekig nem futottam es brutal izomlazam lett. Az ilyen 3-4napos.Mit tanacsolnatok? Milyen rendszeresen fussak es mennyit? Mennyek futopalyara es a tavot merjem? Peldaul sportolok, aki nem futok, hanem tornaszok, vagy kosarlabdazok, uszok, mennyit futnak hogy jo eronletuk legyen?

27F



2015. nov. 3. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mérni kell igen. Heti 2-3 futás, tempósan nem teljesen lassan. Cooper tesztet is csinálhatsz, ha már futsz egy ideje. Sportolók rengeteget futnak. Van aki minden este lenyom kiegészítésnek 5 kilométert vagy heti 3x 10-15 kilométer bár ez sok idő.
2015. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!