Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem fáj? (30 day squat)

Miért nem fáj? (30 day squat)

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 30 day squat challenge-et . Az első 3 nap után alig bírtam lábra állni. Az egynapos szünet után viszont egyre könnyebb lett, már 100nál tartok és minden erőfeszítés nélkül meg tudom csinálni. Használ ìgy egyáltalán valamit?
2015. nov. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
aranyos, hogy próbálkozol, de ez teljesen hatástalan dolog, 30 naptól nem lehet csodát várni...
2015. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem 30 nap alatt várok csodát, hanem azt hogy majd ha naponta 200at megcsinálok akkor fél-1 év múlva lesz eredménye. 3 naponta a squat szünetekbem más alsótesttáj-fogyasztó/erősítő gyakorlatokat is végzek amúgy, de az zavar, hogy nincsen izomlázam és meg se érzem, bármit csináltam.

Nem szeretném a napjaim felét edzőteremben tölteni meg rubintrékatestű fitneszmodell lenni, csak el akarom tüntetni a minimális narancsbőrömet meg pár centit lefaragni a combjaimból. Ahogy utánanéztem, ez pont arra való...

2015. nov. 11. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
En vadlizast csinaltam, es par napig 300t utana mar nem volt izomlazam, szerintem akkor novelheted ketszeresen az adagot, nem kell 10esevel novelni, egyel tobb hust csinald szikebben vagy ilyesmi, sullyal...de mar eleg jo lehetsz ha 100t megcsinalsz :)
2015. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen gyenge terheléshez elég gyorsan alkalmazkodni tud egy egészséges test azért nem érzed.

amit ezzel a módszerrel elérhetsz-

egészséges lesz a térded.

egy kicsit meglódítja a pulzusodat ettől feldobódhatsz.

ha hidegben csinálod és fázol,átmelegít a gyakorlat 10-15 percre,vagyis a feles pálesznak egy egészségesebb változata.

a céljaidat viszont nem szolgálja,mert aerob edzéshez ez rövid,normális guggoló edzéshez pedig nem elég az ellenállása ha megy belőle 100 ismétlés.

2015. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!