Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr segitség. Régóta...

Narancsbőr segitség. Régóta küzdök vele izmos a combom, de a fenekem nem. Itt a vizsga nincs időm tornázni. Futottam csináltam squat challenge-t végig de semmi sunfleurt is használtam de nem használ. Ötlet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 17:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Iszok sokat, zöld teát is minden nap valami förtelemes cukor, minden nélkül. Gyümölcsöt is minden nap fogyasztok. Valakinek bevált valami? 50-52 kg között mozgok már alig eszek mert nincs idő mozogni.Barátom nem látja,hogy mi lenne a gond én igen is látom mint egy karfiol. :(
2015. jan. 15. 17:13
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és 160 cm vagyok.És a méreteim 94cm 68 cm 97 cm mégis kövérnek érzem magam.
2015. jan. 15. 17:15
 3/10 anonim válasza:
Hát hallottam a hideg-meleg váltózuhanyról aztán kevesebb zsíros étel
2015. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs ötlet. Hasonló gondokkal küzdök én is, vagyis pontosan ezekkel. A fenekem és egy kicsit alatta a combom narancsbőrös. Szemből feszes, izmos. Hátul, plötyi. Ez van. Igazából ez a természet csúnya tréfája. A narancsbőr a nők ellensége és ha már kialakult tenni ellene nem nagyon van mit.

Én most azzal próbálkozom, hogy befóliázom futás közben a combom. Veszek fel egy nagyon passzos melegítő nadrágot, arra tekerem a fóliát és erre rá veszek még egy bő melegítőt. Utána megfürdök és azonnal bekenem bőrfeszesítő krémmel és olyan erősen és durván masszírozom amennyire csak tudom.

A fóliázás tudom, hogy nem a legegészségesebb módszer és nem is hiszek abban, hogy ez a módszer beválik, de kipróbálom egy hónapig, aztán lesz ami lesz.

Nem akarlak bátorítani, hogy te is próbáld ki, ha megteszed, csak saját felelősségre, de a vizsgára tanulás közben is be lehet illeszteni ezt egy 20-30 perces intervallum edzés keretén belül.

2015. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A narancsbőr a közhidelemmel ellentétben ugyan olyan zsír mint a többi. Csak lazább rajta a bőr.


Ellenszere az egészséges életmód és a sok mozgás.


A narancsbőrtől teljesen megszabadulni csak kemény munkával lehet. E mellé ha használsz bőrfeszesítő krémet, akkor az a látványon nagyon kicsit enyhíthet, de a krém önmagában nem szünteti meg az biztos.

2015. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Zsiros ételeket nem igazán eszem mivel nem nagyon szeretem a húst. Inkább csak csirkemell,halfilé.Mozgás előtt [link] ezt használom. utánna pedig ezt [link] váltózuhanyt használtam eredménytelenül. :(
2015. jan. 18. 15:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár a Dr. Kelen fitness cellulit-ot nem ajánlom nyáron. A darazsak miatt,bár igy legalább muszáj volt futni.
2015. jan. 18. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! A narancsbőr kialakulásának több oka is lehet, pl genetika, gyógyszerek mellékhatása, helytelen táplálkozás, az ételekben lévő sok káros anyag, ér és keringési problémák, elsavasodás, mozgáshiány, vitamin hiány, kevés folyadék fogyasztás stb.A megelőzésben segít a helyes táplálkozás, az emésztési és a keringési problémák rendezése, a méregtelenítés, a kellő folyadék fogyasztás, a mozgás, a hideg-meleg váltó zuhany.Többféle narancsbőr elleni kezelési technikát is lehet találni a neten, érdemes összehasonlítani őket ár , macerásság és a hatás vonatkozásában.Az ismeretségi körömben a legkedvezőbbnek a narancsbőr elleni tekercselő készlet bizonyult.Már egy óra múlva simább a bőr felülete és általában egy-két centi is le szokott vele menni.Otthon akár olvasás, tanulás, számítógépezés, TV-zés stb közben bekrémezve és fóliázva kényelmesen elhelyezkedve kellő folyadék fogyasztás közben egy órát kell legalább eltőlteni. Sok sikert!
2015. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok sok segítséget. Még valami,tekercselést próbáltam már abban aludtam :D majd többször használom.Havi 1-2x járok szaunázni..többre nem futja és nem izzadok meg másról ömlik a víz hiába iszom meg azt az 1.5-2 litert alig izzadok ez miért lehet?
2015. jan. 20. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen tekercselőt használtál?Az sem mindegy.Nem ajánlott benne aludni.Egy, esetleg két órát benne lenni, majdleszedni és utána a kondicionáló krémmel bekenni a bőrt, gyorsan felszívódik és úgy aludni, az még utána dolgozik és reggel lefürödni, ismét megmérni a centiket, mert még szokott lemenni.Eleinte heti két tekercselés, majd egy is elég.
2015. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!