Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportokat ajánlanátok?...

Milyen sportokat ajánlanátok? Izmosodni erősödni szeretnék. Én a kondizásra gondoltam, de egyedül nincs kedvem elkezdeni. Sovány és vékony testalkatú vagyok

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én egyedül sokkal jobban szeretek, mert akkor végzek 30 perc aaltt, hameg valakivel dumálok akkor van 1 óra is :S :D
2010. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem egy-két nevesebb helyen szokott lenni edző és az megmutatná hogy mit hogyan kell csinálni ismétlésszám stb. és akkor máris nem vagy egyedül, ha meg már keményebb leszel akkor mehet egyedül is.
2010. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én még az előző vagyok. Még egy tipp: HA magas vagy olyan 180 cm felett és hosszú a karod akkor nagyon sokat kell dolgoznod ahhoz hogy izmosodj de ha rövidebb vagy akkor viszont hamar pufi karod lesz. Én magasabb fajta vagyok nekem a mellemen kívül alig vastagszik vmi a gyúrástól, pedig egy kézre 15 kg-al tolom bickóra:S
2010. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A hosszú kar inkább a fekvenyomásoknál hátrány.
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát énis a magasak közé tartozom:D 180cm magas vagyok.. hosszú a karom és a lábam is..
2010. júl. 20. 18:36
 16/16 anonim ***** válasza:
Ninjutsu :)
2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!