Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 21 évesen férfiként hol tudok...

21 évesen férfiként hol tudok Budapesten olyan helyet találni, ahol megtanulhatok táncolni abszolút kezdő szintről?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg tánciskola van. Mindegyiknek van abszolút kezdő csoportja (értsd: akinek nincs tehetsége, soha még a szalagavatóján se táncolt, illetve párja sincs, az is mehet, és igen, meg tudják tanítani).

Én is így kezdtem anno.

A legtöbb iskolának úgy néz ki a kurzusa, hogy egy alap latin+standard csomag van, ergo párhuzamosan tanítanak többféle táncot, persze olyan tempóban, hogy az tanulható legyen.

Én a Keleti Andrea tánciskolába jártam, ezt tudom ajánlani, de ha google-be beírod, hogy tánciskola, rengeteg hely kijön.

2015. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezernyi tanfolyam indul. Valahová párokat várna, máshova egyedül is mehetsz, esetleg leszerveznek neked párt.
2015. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!