Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel a kijelenté...

Egyetértetek ezzel a kijelentéssel?

Figyelt kérdés

Eltúlzottnak érzem én ezt.


"

Egy gyerekkora óta kövér kislányból kifejlett debella leányzó szintén hiába akar éhező sáskatestű modell lenni. Ne menjünk bele az ízlésficam kérdésébe, de tisztában kell lenni a realitásokkal. A csontozat nagy mértékben meghatározza a külsőnket. Nem, sajnos fitness modell sem lesz a nagyon kövér lányból. De lehet belőle egy teljesen jó külsejű, akár izmoska nő is. Vér és könnyek árán, sok év alatt, de lehet. Csak akarni kell. Jobban kell akarni, mint a csokikát meg a somlói galuskát."


2015. dec. 14. 11:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyebkent a logo bor akkor jelenik meg ha zsirleszivas, vagy valamilyen muteti beavatkozas nyoman fogy le az ember gyorsan, vagy ez idosebb korban kovetkezik be. A bor egy nagyon rugalmas szovet es ha lassan fogy le valaki akkor a bor szepen huzodik vissza es nem fog logni. A terhes nok eseteben ez a folyamat jatszodik le es ugyan sokaig meg van hasuk az szepen lassan visszahuzodik.

A fiatalok bore meg abszolut rugalmas.


Egy 'atlagos' elhizott ember zsirretege bor alatt hastajekon akkora, mint a bor es az izomszovet vastagsaga egyuttveve. Lattam mar es eleg durva mereteket olthet. Ez kb 20- 25 kg plusznal.

2015. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem a csontozat akadályozza a későbbi modellséget, legalábbis szerintem, hanem a kövérség mellékhatásai, pl. a kinyúlt bőr, a striák, amik akkor is látszanak, ha már régiek stb. Azért az sem mindegy, hogy miért (volt) kövér valaki, ha pl. hormonproblémák miatt, akkor meg nem "csokikáról" van szó + ha sikerült kezelni a betegséget és le is tudott fogyni, ha megint visszaesik, könnyen elhízhat ismét, ami egy modellnél nem éppen szerencsés.
2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!