Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók, veletek már...

Küzdősportolók, veletek már történt hasonló? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Tegnap edzésen kicsit elszaladt velünk a ló full contact közben, és a teljes erős combos váltásokba az ellenfelem egyik rúgása kicsit lejjebb csúszott a kelleténél, nem telibe a térdemre, kicsit fölé. Ahogy érzem a térdet a combbal összekötő ínt találta el. Elég intenzíven fájt, de nem igazán tulajdonítottam nagyobb jelentőséget neki, gondoltam reggelre elmúlik. A ma reggeli 1 órás futásomat viszont 100 méternél meg kellett szakítanom, annyira fáj, hogy egyszerűen nem tudom terhelni, pedig nem vagyok az a nyavajgós típus.

A sport orvosunk csak új évre jön vissza, menjek el vele az ortopédiára, vagy pihentessem még egy napot ? ( 2 nap múlva dolgozni kell mennem, ahol nagyon is szükségem van a lábamra).



2015. dec. 19. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lássa orvos minél előbb, ha komoly ha nem, szerintem ne kísérletezgess.
2015. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, nekem meg meg is dagadt, ugy nezett ki mintha egy pingponglabda nott volna a terdem melle :)


Nehany napig santikaltam, aztan elmult. De ha bizonytalan vagy nezesd meg orvossal.

2015. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld le, és pihentesd, ha holnapig nem javul, délelőtt menj el orvoshoz.
2015. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Vágd le a g**cibe. Hidd el jót tennél vele az emberiségnek. Egy agyatlan, rasszista, K1es féreggel kevesebb lenne a világ.
2015. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a jeget az rátettem már.
2015. dec. 19. 15:40
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
100%

"Ami fáj, azt ne csináld."


Drogs Bunny leghasznosabb tanácsa a Sárga kapszulából :)

2015. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!